Schematy podłączeń włączników Livolo

Jak podłączyć włącznik dotykowy?

Włącznik światła to z pozoru mały detal. W praktyce to istotna część składowa bez której nie może obyć się żadna instalacja elektryczna. Znajdują się w każdym domowym poniszczeniu i obecnie bez wątpienia stanowią element wystroju wnętrz. Włącznik światła ma być funkcjonalny, jednocześnie podnosić walory użytkowe danego pomieszczenia, ułatwiając nam codzienne funkcjonowanie jak i poprawiać walory estetyczne, upiększając nasze wnętrze dobrymi detalami.

Podłączenie włączników dotykowych nie jest skomplikowane. Ich montaż przeprowadza się dokładnie w ten sam sposób, co w przypadku standardowych włączników. Podłączenie włączników dotykowych jest możliwe w ramach standardowej instalacji elektrycznej. Włączniki dotykowe pasują do standardowych okrągłych puszek europejskich o minimalnej głębokość 50 mm. Dotykowe włączniki światła sterują obwodami elektronicznie dlatego nie mamy kontaktu z napięciem sieciowym 230V co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie posiadamy włączniki, które można zamontować z jednym lub dwoma polami dotykowymi, co umożliwia zarządzanie większą ilością źródeł światła.

Naszą celem jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty, gwarantując atrakcyjność cen, najlepszą jakość i jednocześnie sprawność obsługi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na naszej stronie znajdą państwo instrukcje, schematy podłączeń oraz filmy instruktażowe obrazujące jak podłączyć włącznik dotykowy, zarówno pojedynczy, podwójny, włącznik schodowy jak i inne.

701 SZARE polski.jpg

702.JPG

701S+701S SZARE polski.jpg

702S SZARE polski.jpg

702W SZARE polski.jpg

701G POLSKI.jpg702G POLSKI.jpg

701GG polski.jpg

WG-1 POLSKIE.jpgWG-2 polski.jpgWG-3 polskie.jpg

schemat adapter led.jpg

Diagramy wejść zasilania i sterowania

VL-C701IH tył z opisem2.jpgVL-C702IH tył z opisem2.jpg

VL-C702W tył z opisem2.jpg

VL-C702C tył z opisem2.jpg

 

VL-C701C tył z opisem2.jpg

VL-C702  tył z opisem2.jpg

Gniazda_2.jpg

Regulamin promocji (o ile aktualnie dostępne na aukcjach allegro)