Livologdynia.pl to autoryzowany dystrybutor włączników dotykowych marki Livolo. Zapraszamy do zapoznania sie z Naszą ofertą. Włączniki dotykowe Livolo to najbardziej zaawansowane włączniki dotykowe dostepne na rynku europejskim.

Cennik

Poniżej przedstawiamy cennik serii C700 osprzętu Livolo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Osprzęt przeznaczony do montażu w standardowej puszce okrągłej fi 60 przeznaczonej na europejski (w tym także polski) rynek.

Cennik Livolo to pełen wykaz produktów Livolo dostępnych na polskim rynku. Konstruując nasz cennik wraz z livolopolska i Livolo Electric dołożyliśmy wszelkich starań by nasza oferta była kompletna i dostępna cenowo dla wszystkich osób ceniących sobie design na najwyższym poziomie. Oficjalny cennik livolo to również pełen katalog produktów livolo dostępnych na polskim rynku. Zarówno livologdynia jak i livolopolska dokładają wszelkich starań by nasza oferta była ciągle rozwijana i stąd okresowe aktualizacje cennika o nowe pozycje dostępne na rynku polskim. Cennik livolo publikowany na stronie livologdynia to aktualnie jedyne tak kompletne wydawnictwo w Polsce. Wszystkie pozycje opisane w cenniku livologdynia można znaleźć na stronie www.livologdynia.pl , te same ceny co w cenniku livologdynia i livolopolska znajdziecie Państwo w polskim sklepie  livolo www.livolo.com.pl gdzie serdecznie zapraszamy. Dodatkowo w sklepie www.livolo.com.pl znajdziecie Państwo okresowe promocje na wybrane produkty marki Livolo.

Firmy instalacyjne, handlowe i sklepy zapraszamy do współpracy hurtowej na indywidualnych warunkach. Nawiązywaniu relacji handlowych z przedstawicielem Livolo poświęcona została strona www.livolo.biz